Ekonomist Anadolu 500 Ödül Töreni : SANKO, Üçü Birincilik Olmak Üzere Dört Ödül Aldı

Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Konukoğlu : “Bu Tür Organizasyonlar, İş Dünyasına Moral Vermektedir”
2018-03-17 20:16:51

Ekonomist dergisince 2016 yılı verileri baz alınarak düzenlenen “Ekonomist 500 Büyük Anadolu Şirketi” araştırmasında listeye giren şirketler ödüllendirildi. SANKO Holding, değişik kategorilerde üçü birincilik olmak üzere dört ödül aldı.

Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı’nın ev sahipliğinde, Conrad İstanbul Bosphorus Otel’de düzenlenen ödül törenine Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik, TEB Genel Müdürü Ümit Leblebici, SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Capital – Ekonomist Yayın Direktörü Rauf Ateş, Ekonomist Genel Yayın Yönetmeni Talat Yeşiloğlu ve çok sayıda davetli katıldı.

SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Konukoğlu, “Anadolu 500’e En Fazla Şirket Gönderen Gruplar” kategorisinde birincilik ödülünü Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı’dan aldı.

Bu tür organizasyonların iş dünyasına moral verdiğini belirten Konukoğlu, “Araştırmayı gerçekleştiren Ekonomist Dergisi ve destek sağlayan TEB’e teşekkür ederim” dedi.

“İstihdamı En Yüksek Şirketler” kategorisinde birinci olan Sanko Tekstil İşletmeleri’nin ödülünü Ekonomist Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Talat Yeşiloğlu’ndan olan SANKO Holding Yönetim Kurulu Fatih Konukoğlu ise istihdam alanında ödül almaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

“İstihdamını En Çok Artıran Şirketler” kategorisinde birinci olan MST İş ve Tarım Makinaları’nın ödülünü TEB Genel Müdürü Ümit Leblebici’den alan SANKO Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sami Konukoğlu da ödülü Konukoğlu Ailesi ve bu başarının mimarları olarak tanımladığı çalışanlar adına aldığını söyledi.

TEB Genel Müdür Yardımcısı Gülümser Özgün Henden, SANKO Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ertuğrul Konukoğlu’na, “İhracatı En Yüksek Şirketler” kategorisinde beşinci olan Sanko Dış Ticaret’in ödülünü takdim etti.

Tören, önümüzdeki yıl daha büyük başarılara imza atılması temennisi ve ödül alanların fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

 

 

Haber Merkezi

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Okumak İsterseniz - Diğer EKONOMİ Haberler
19:04 -Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

Arşiv Arama
- -
Anket
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber
   
© Copyright 2015 Adıyaman İlk Haber. Tüm hakları saklıdır.

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber

Sitemiz Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Üyesidir.

© 2015-2021 Profesyonel Tasarım PROTASARIM