Dünya Değişim Akademisi 66. Merkezini Denizli’de Açtı!

Dünya Değişim Akademisi 66. merkezini Denizli’de açtı. “Kendini değiştir dünyan değişsin” vizyonu ile Türkiye’den dünyaya açılan kurumun tam donanımlı Değişim Uzmanları, şimdi de dünyadaki ender doğa harikalarının yer aldığı sağlık ve turizm cenneti Denizli’de!
2018-06-19 08:50:20

Değişim bir maceradır diyen,dünya’nın en kadim ve güçlü değişim tekniklerini sunan içten ve bilgili Değişim Uzmanları,herkesi kendini keşfe ve değişime davet ediyor. Hayallerinizi gerçekleştirin diyerek ünlü Değişim Nedir ve Nasıl Gerçekleşir? Kitabın dan bir de mesaj veriyorlar:“Değişimisteyeninsaniçindekideğişimsesinidinlerveonutakipeder. Dışarıdaki değişime karşı olan sesler onu asla durduramaz.Değişim’cinin yüreği değişime daima: “Evet” der  ve ona: “Hayır” dedirtmenin hiçbir yolu yoktur...”Dünya Değişim Akademisi’nin huzur, güven, bilgelik dolu atmosferini, Denizli’de de bulacaksınız!

 

Mekanda temel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon ve derin gevşeme çalışmaları sunulacak. Stres Yönetimi, Öfkeyi Dönüştürme, Korkuyu Aşma, Depresyondan Özgürleşme, Kıskançlık Kontrolü, Başarı, Kendini İfade Etme, İlişki Sanatı gibi arayışlarınıza uygun pek çok etkili programdan faydalanma imkanı var.

 

Değişim için kararlı olanların ilk adresi olacak Dünya Değişim Akademisi,  sizi motive eden Uzmanları, zengin pratik ve teorik sunumları ile Denizli’de de aydın ve deneyimli bir ortam hazırlamış. İçinizdeki değişim ateşini yakabilir, daha aydınlık, mutlu, anlamlı yarınlara adım atabilirsiniz.  

 

 

Haber Merkezi

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Okumak İsterseniz - Diğer YAŞAM HaberlerKöşe Yazarları
 ‹ 
 › 

Arşiv Arama
- -
Anket
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber
   
© Copyright 2015 Adıyaman İlk Haber. Tüm hakları saklıdır.

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber

Sitemiz Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Üyesidir.

© 2015-2021 Profesyonel Tasarım PROTASARIM