Sincik AK Parti İlçe Başkanı Öksüz Güven Tazeledi - Videolu Haber

Adıyaman'ın Sincik ilçesinde AK Parti İlçe Teşkilatı'nın 7. Olağan Kongresinde Fikret Öksüz yeniden ilçe başkanı seçildi.
2020-02-23 19:56:45

Sincik Öğretmenevinde düzenlenen kongreye AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Divan kurulu başkanı ve  AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, AK Parti Adıyaman Milletvekilleri İ.Halil Fırat, M.Fatih Toprak, Yakup Taş, AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, il, ilçe teşkilat başkanları, belediye başkanları ve partililer katıldı.

Kongrede konuşan AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Sincik ilçesinde kongrenin başarıyla ifa edildiğini belirterek, "Gönüldaşlarımızla bir ve beraber bu kutlu camianın neferi olmak bizler için onurdur."dedi.

Aydın, "Kongremizde yeniden göreve seçilen ilçe başkanımız Fikret Öksüz’ü  tebrik ediyor, yönetim kuruluna başarılar diliyorum. Kongrelerimizi bayrama çeviren Sincikli hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum." diye konuştu.

Kongrenin divan başkanlığını yapan AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir ise "Adıyaman Sincik’te 7. olağan kongremizi yoğun katılım ve coşkuyla gerçekleştirdik. İlçe Başkanımız Fikret Öksüz ve yönetiminde görev alan tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum." diye konuştu.

Her seçim döneminde Sincik ilçesinin liderliği elden bırakmayan bir ilçe olduğunu ifade eden İl Başkanı Mehmet Dağtekin de, "Seçim dönemlerinde partimize yüzde  90’ların üzerinde verdiği oyla Adıyamanımızı  tüm Türkiye’ye tanıtan bir ilçemiz Sincik, inşallah bundan sonra da bu oranı yüzde yüzlere kadar çıkartacağına inanıyorum. Bu kongre sürecinde bu davayı daha geniş kitlelere ulaştırmak için var gücümüzle çalışacağız. Bu bizim en  öncelikli konumuzdur. Sincik ilçemiz bu konuda model olacak bir ilçemizdir.

Yani  sadece teşkilatlarımızı değil üyelerimizin de sahada aktif olarak çalışacağı ve siyaset yapım sürecinin bir parçası haline getireceğimiz bir teşkilat çalışması ortaya koyacağız. Allah’a hamd olsun bugün Sincik ilçemizle 2. Kongremizi gerçekleştirdik. İnşallah salondaki bu coşku ve azim diğer kongrelerimize ilham kaynağı olacaktır. Sincik kongremiz partimize  Adıyaman’ımıza ve ülkemize hayırlar getirsin.şeklinde ifade etti.

Milletvekili İ.Halil Fırat da, "Yoğun bir katılımla, AK Parti Sincik İlçe Kongremizi şölen havasında büyük bir coşku ile gerçekleştiriyoruz. Hayırlı, uğurlu olsun, inşallah."dedi.

Milletvekili Yakup Taş da, "Teşkilat mensubu ve dava arkadaşlarımızın geniş katılımıyla AK Parti Sincik İlçe Kongremizi gerçekleştirdik. Kongrede yeniden seçilen ilçe başkanımız Fikret Öksüz  ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyor, üstün muvaffakiyetler diliyorum." ifadelerini kullandı.

Milletvekili M.Fatih Toprak ise, "Şampiyon ilçemiz Sincik’te 7. olağan kongremizi hep birlikte coşkuyla, heyecanla ve güzelliklerle tamamladık. Hayırlı ve uğurlu olsun. İlçe Başkanımız Fikret Öksüz ve görev alan tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum."dedi.

Milletvekilleri ve tüm partililerle ile beraber Sincik Kongresinde büyük bir heyecan ve mutluluk yaşadıklarını dile getiren Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılın ise "İlçe Başkanı Fikret Öksüz ve yönetimine başarılar dilerim. Yürüdüğümüz yol kolay değil. Bu kutlu yürüyüş durmadan devam edecek. Ve bu yolda hizmet veren herkese teşekkürlerimi sunuyorum." şeklinde konuştu.

Kongre sonrasında partililer, yeniden  başkan seçilen AK Parti Sincik  İlçe Başkanı Fikret Öksüz ve yönetimini  tebrik etti.

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Okumak İsterseniz - Diğer GÜNCEL HaberlerKöşe Yazarları
 ‹ 
 › 

Arşiv Arama
- -
Anket
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber
   
© Copyright 2015 Adıyaman İlk Haber. Tüm hakları saklıdır.

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber

Sitemiz Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Üyesidir.

© 2015-2021 Profesyonel Tasarım PROTASARIM