www.adiyamanunalturizm.com.tr


Adıyaman Belediye Başkanı Kılınç: Tedbiri elden bırakmayalım - Videolu Haber

Adıyaman Eski Valisi Aykut Pekmez için düzenlenen veda yemeği programında yaptığı konuşmasında pandemi sürecine değinen Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç,
2020-06-19 18:52:46

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, düzenlenen veda yemeği programında yaptığı konuşmasında pandemi sürecine değindi.

Kılınç, şöyle konuştu:

"Hem şahsımız adına, hem de ailemiz adına, çevremiz adına, memleketimiz adına güzel günler gelmesini diliyoruz. Malumunuz bir süreçten geçiyoruz. Bu süreç hepimizi bir tarafa savurdu sıradan yaşamın ne kadar kıymetli olduğunu, dostluğun ne kadar kıymetli olduğunu, akraba ilişkilerinin ne kadar kıymetli olduğunu bizlere hissettirdi. Hakikatten sağlığın ne kadar kıymetli olduğunu bize gösterdi, aynı zaman da ekonominin ne kadar kıymetli olduğunu bize gösterdi.

Çok şükür tabi şuana kadar hiç bir şey geçmiş değil, her an farklı bir şekle de gelebilir, bu anlamda da teyakkuzda olmamız gerekiyor, virüsün herkesi etkilediği malum dolayısıyla tedbiri elde bırakmama noktasında refahatle söylüyoruz ama maalesef zaman zaman savunmalar oluyor."

"Tedbiri elden bırakmayalım"

Duyarsız davranıldığına dikkati çeken Kılınç, "Bir duyarsızlık var bunun farkındayız, virüs ile ilgili herkes az çok biliyor ne olduğunu. Şuan tekrardan rakamlar biraz yükseldi, tabi pratik duruma baktığımız zaman virüs çok yaygın, tekrar git gel yapmasına rağmen ölümcüllük noktasında biraz daha iyi buda acaba virüsün mutasyona uğradığı noktasında bir takım fikirler veriyor ama tedbiri elden bırakmamızı gerektirmiyor. Tedbiri elden bırakmamalıyız, dediğim gibi süreci çok daha tedbirli, çok daha temkinli geçirmemiz gerekiyor."ifadesini kullandı.

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Okumak İsterseniz - Diğer GÜNCEL HaberlerKöşe Yazarları
 ‹ 
 › 

Arşiv Arama
- -
Anket
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber
   
© Copyright 2015 Adıyaman İlk Haber. Tüm hakları saklıdır.

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber

Sitemiz Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Üyesidir.

© 2015-2020 Profesyonel Tasarım PROTASARIM