Başkan Kılınç’tan, YKS’ye girecek öğrencilere başarı dileği

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, 27 ve 28 Haziran tarihlerinde yapılacak olan YKS’ye girecek öğrencilere başarılar dileyerek, “Sınav günlerinde sınava giriş belgelerini gösteren tüm öğrencilere belediye otobüslerimiz ücretsiz hizmet verecek
2020-06-26 15:50:33

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, 27 Haziran Cumartesi ve 28 Haziran Pazar günü yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)’na girecek öğrencilere başarılar diledi.

Adıyaman Belediyesi olarak, sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanacağı sınav saatinde, sınava girecek olan öğrencilerin başarısı için üzerlerine düşen görevleri yerine getireceklerini de sözlerine ekleyen Başkan Kılınç, “Yaklaşık 2 buçuk milyona yakın öğrencimiz Cumartesi ve Pazar günü yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na girecek, bu sınavda ter dökecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Bu süreç içerisinde hem koronavirüsten dolayı, hem de sınav stresinden dolayı ciddi bir sıkıntı içerisine giren öğrencilerimizin bu süreci başarılı bir şekilde atlatacağına inanıyorum. Adıyaman Belediyesi olarak sınav öncesinde öğrencilerimize verdiğimiz desteği, sınav süresince de görev sınırlarımız çerçevesinde sürdüreceğiz. Bu anlamda belediye otobüslerimiz, sınav günlerinde sınav giriş belgelerini göstermek suretiyle sınava girecek tüm öğrencilerimize ücretsiz hizmet verecek. Ayrıca vatandaşlarımızdan da, öğrencilerimizin sınavda daha rahat olabilmeleri için getirilen sokağa çıkma kısıtlamalarına riayet etmelerini rica ediyorum. Bu vesileyle tüm öğrencilerimize bir kez daha başarılar diliyorum.” diye konuştu.

 

Kaynak : PHA
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Okumak İsterseniz - Diğer GÜNCEL HaberlerKöşe Yazarları
 ‹ 
 › 

Arşiv Arama
- -
Anket
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber
   
© Copyright 2015 Adıyaman İlk Haber. Tüm hakları saklıdır.

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber

Sitemiz Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Üyesidir.

© 2015-2020 Profesyonel Tasarım PROTASARIM