www.adiyamanunalturizm.com.tr


Milletvekili Aydın'dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı

AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
2020-10-29 15:12:40

Milletvekili Aydın, Cumhuriyetin 97. yılını millet olarak kutlamanın mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarını ifade etti.

Cumhuriyetin üstündeki her türlü vesayetten arınmış bir şekilde 97. yılında çok daha demokratik, özgür ve katılımcı bir anlayışla varlığını sürdürdüğünü belirten Milletvekili Aydın, şunları kaydetti:

"Tarihimizin en büyük ve en önemli mirası olan Cumhuriyetimizin 97. yılını millet olarak kutlamanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Cumhuriyetimizin her geçen gün gelişerek ve büyüyerek geldiği bu nokta hepimize büyük mutluluk vermektedir. Dünya ile rekabet gücümüz her alanda artarak devam etmektedir. Azim ve kararlılıkla istikrarımızı sürdürmek ve bu büyük milleti dünya milletler ailesi arasında üst noktalara taşımak en büyük hedefimizdir. Bugün, Cumhuriyetimiz üstündeki her türlü vesayetten arınmış bir şekilde 97. yılında çok daha demokratik, özgür ve katılımcı bir anlayışla varlığını sürdürmektedir." 

Aydın, "Türkiyemizin ve milletimizin özellikle son yıllarda her alanda elde ettiği kazanımları, istikrarını, gücünü hem içerden ve hem de dışarıdan zayıflatmak isteyen, kırmak isteyenler, beklenti içinde olanlar olabilir. Bunlara karşı milletçe vereceğimiz en büyük cevap kararlılıkla, inançla ve imanla birlik ve beraberliğimize sımsıkı sarılmak olacaktır. Hedef ve vizyonunu açık bir şekilde belirleyen Türkiye Cumhuriyeti 2023’lere, 2071’lere emin adımlarla yürümeye devam etmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle başta, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi sonsuz minnet ve rahmetle anarken, tüm vatandaşlarımızın ve değerli Adıyamanlı hemşerilerimin Cumhuriyet Bayramı'nı kutlar, esenlikler temenni ederim."ifadelerini kullandı.

Kaynak : PHA
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Okumak İsterseniz - Diğer GÜNCEL HaberlerKöşe Yazarları
 ‹ 
 › 

Arşiv Arama
- -
Anket
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber
   
© Copyright 2015 Adıyaman İlk Haber. Tüm hakları saklıdır.

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber

Sitemiz Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Üyesidir.

© 2015-2020 Profesyonel Tasarım PROTASARIM