Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Ailesine İki Yeni Uzman Doktor Kazandırıldı

Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mehmet Turgut, Uzman Doktor Seval Özen ve Uzman Doktor Hatice Uygun’un çevrimiçi gerçekleştirilen Çocuk Enfeksiyon Uzmanlığı Yan Dal Uzmanlık sınavına jüri üyesi olarak katıldı.
2021-02-19 22:23:30

Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Turgut, Uzman Doktor Seval Özen ve Uzman Doktor Hatice Uygun’un çevrimiçi gerçekleştirilen Çocuk Enfeksiyon Uzmanlığı Yan Dal Uzmanlık sınavına jüri üyesi olarak katıldı.

Jüride, Adıyaman Eğitim Araştırma Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı ve Sosyal Pediatri Bilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Habip Almış, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi ve Rektör Danışmanı Doç. Dr. İbrahim Hakan Bucak, Adana Çukurova Üniversitesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Derya Alabaz ve Doç. Dr. Özlem Özgür Gündeşlioğlu yer aldı.

Başarılı bir sınav veren Özen ve Uygun’u kutlayan Rektör Turgut, “Çocuk enfeksiyon hastalıkları camiasına iki arkadaşımız daha dahil oldu. Adıyaman’da görevlerine devam edecek olan arkadaşlarımı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Adıyaman’ımıza hayırlı olsun.” dedi.

Haber Merkezi

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Okumak İsterseniz - Diğer SAĞLIK HaberlerKöşe Yazarları
 ‹ 
 › 

Arşiv Arama
- -
Anket
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber
   
© Copyright 2015 Adıyaman İlk Haber. Tüm hakları saklıdır.

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber

Sitemiz Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Üyesidir.

© 2015-2021 Profesyonel Tasarım PROTASARIM