Coşkun Ailesi MHP’ye katıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Adıyaman İl Başkanlığında partiye toplu katılım gerçekleştirildi.
2021-02-27 17:21:05

Milliyetçi Hareket Partisi Adıyaman İl Başkanlığında partiye toplu katılım gerçekleştirildi.

Milliyetçi Hareket Partisi Adıyaman İl Başkanı Hüseyin Özgün, Genel Merkez MYK Üyesi Sedat Yaşar, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Doğan ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımıyla, İş adamı Bedir Coşkun ve ailesinden yaklaşık 50 kişinin maske takma ve sosyal mesafe kuralları uygulanarak partiye toplu katılımı sağlandı.

MHP Adıyaman İl Başkanlığı Teşkilat binasında toplu katılım sağlayan Bedir Coşkun ve ailelerine seslenen Özgün, İl ve İlçe teşkilatlarımızda katılımlar sürekli devam ediyor. Devletimizin ve Milletimizin Milli çıkarlarını savunacaklarını belirterek, " Alparslan’ın torunları bizler, bin yıldan fazla bir zamandır birlikte yaşıyoruz. Biz bu bin yıllık kardeşliğin binlerce yıl daha sürmesi için çaba sarf ediyoruz. Bizler Türk’üyle, Kürt’üyle, Laz’ıyla, Çerkez’iyle kültürel Türk milliyetçiliği, yani İslam’la yoğrulmuş olan kültürel Türk milliyetçiliği bayrağı, sancağı altında birleşmiş insanlarız. MHP kadrolarıyla, Başbuğ Alparslan Türkeş'in yolunda, Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin liderliğinde ülkesi ve milleti için elinden geleni yapmaya devam ediyor. MHP olarak bizim hiçbir vatandaşımızla sorunumuz yoktur. Tüm halkımızı çok seviyor ve hepsi ile siyaset yapıyoruz. Bizim sorunumuz vatan, millet ve bayrakla sorunu olanlarladır. Milliyetçi Hareket Partisinin sevdası Türkiye’dir. Ne istiyorsak Türk milletinin tarihi çıkarı ve yararı içindir. Hiçbir güç Türkiye’nin yükseliş ümitlerini, büyümesini ve güçlenmesini engelleyemeyecektir" diye konuştu.

Genel Merkez MYK Üyesi Yaşar ise; GARA operasyonuna değinerek, "Kim ne söylerse söylesin Türkiye Cumhuriyeti Devleti terörle mücadelede kararlılığını sürdürmelidir. Ankara'nın güvenliğinin GARA’daki ve diğer terör yuvalarının dağıtılmasından geçtiğini kimse aklından çıkarmamalıdır. Bir tek GARA'da yetmez, nerede bir terörist varsa bulunup imha edilmelidir ve şehit edilen 13 askerimize de ayrıca Allah’tan rahmet ailelerine sabır diliyorum" şeklinde konuştu.

Merkez İlçe Başkanı Mehmet Doğan ise; “Son iki ayda yaklaşık 205 ailenin MHP’ye katılım sağladığını ve gönüllük esasına dayanılarak gelip partimize üye olduğunu, ayrıca İş adamı Bedir Coşkun ve ailesinin üyelikleri hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.

Büyük coşku ve heyecanın hâkim olduğu katılım töreninde katılımcılar adına konuşan İş adamı Bedir Coşkun, “Milliyetçi Hareket Partisi’nin çatısı altında bulunmaktan onur ve mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Konuşmaların ardından MHP'ye yeni katılanların gönüllü üyelikleri yapıldı.

Haber Merkezi

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Okumak İsterseniz - Diğer SİYASET HaberlerKöşe Yazarları
 ‹ 
 › 

Arşiv Arama
- -
Anket
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber
   
© Copyright 2015 Adıyaman İlk Haber. Tüm hakları saklıdır.

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber

Sitemiz Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Üyesidir.

© 2015-2021 Profesyonel Tasarım PROTASARIM