www.adiyamanunalturizm.com.tr


FADILOĞLU, NEDEN HERKESİN SEVGİSİNİ KAZANIYOR?


Bu makale 2020-05-25 00:34:08 eklenmiş.
Süleyman Bademoğlu

Dünyayı kasıp kavuran korono virüsü yüzünden yaşamların alt üst olduğu bir dönemde kararan ruhumuzu aydınlatmak için  bir şeyler yazalım dedik ve aklımıza RIDVAN FADILOĞLU geldi.

Evet,  bu yalan dünyada insanoğlunun parayla pulla erişemeyeceği tek şey SEVGİ 'dir. Sevmek ve sevilmek Allah'tan bazı kullarına verilmiş bir nimettir.  Her insan sevemez,  her insanda sevilemez. 
 
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu insanların gönülden sevgileri ile dolu dolu on yılını geride bırakmış  ve tekrar aday olup görevine devam etmesi için o makama layık görülmüştür. Bunun temelinde yatan unsur ise gönüllerin gerçek başkanı olma özelliğidir. Kim ne derse desin Fadıloğlu,  her kesime kucak açan hem hizmetleriyle hemde mütevazi duruşuyla bunu sağlamıştır. 
 
CORONA virüsünün olumsuz etkilerinin yaşandığı şu günlerde Fadıloğlu 'nun güzel hizmetleri insanları rahatlatıp yüreklerine su serpmistir.  Vefa çalışmalarında aldığı hayır dualari,  virüs riskini azaltmaya yönelik çalışmalardaki takdir edilecek hizmetleri ve sokak hayvanlarına karşı yapılan alkışlanacak hizmetler SEVGİ ÇITASINI hep yükselmiştir. 
 
Elbette çalışmalar bunlarla sınırlı kalmıyor. Hizmet yelpazesinde herkese yer veren Fadıloğlu’nun hizmet anlayışı defterinde sayfalar bol. Bitmek tükenmeyen bir hizmet anlayışı var. 
 
"İNSANI YAŞAT Kİ DEVLET YAŞASIN "" ilkesi en güzel şekilde uygulanıyor. Belediyecilik hizmetinde insani unsura daha çok önem veren Fadıloğlu,  işte bu yüzden seviliyor ve takdir görüyor. 
Makamların gelip geçici olduğuna inanan ve bu nedenle hiç bir zaman kendini ayrıcalıklı olarak görmeyen Fadıloğlu,  ""milletin hizmetkarı "gibi çalışıp kendisine emanet edilen makamın hakkını vermeye çalışmaktadır. 
Şimdi bu yazılanları da okuduktan sonra Fadıloğlu 'nun neden sevildiğini anladınız mı?
 

Süleyman Bademoğlu

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

Arşiv Arama
- -
Anket
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber
   
© Copyright 2015 Adıyaman İlk Haber. Tüm hakları saklıdır.

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber

Sitemiz Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Üyesidir.

© 2015-2020 Profesyonel Tasarım PROTASARIM