ARTIK ATATÜRK'ÜN ARKASINA SIĞINAN PKK'LILAR VE SÖZDE MİLLİYETÇİ TERÖRİSTLER VAR BU ÜLKEDE!


Bu makale 2020-06-28 23:48:59 eklenmiş.
Ramazan Özelmiş

Yerel seçimlerde ve ondan sonraki süreçte CHP ve HDP ve İYİ Parti’nin birlikte hareket ettiği sözde millet ittifakı ve diğer tarafta da cumhur ittifakı gibi iki kutuplu  bir siyaset süreci yaşıyoruz. Türkiye de ve dışarda AK Parti’yi devirmek adına bir araya gelmeyen emperyalist güçler ve onların maşası olan namussuzlar kalmadı. Atatürk’ün kurduğu CHP Öcalan'ın ve PKK ‘nın maşası HDP Milliyetçiyim diye geçinen Fethullah Gülen'i kurdurduğu İYİ PARTİ başta olmak üzere SAADET PARTİSİ, GELECEK PARTİSİ, DEVA PARTİSİ ve HATTA YENİDEN REFAH PARTİSİ gibi sözde muhafazakârım diye geçinen ama özde hain olanlarda Terör örgütlerinin güdümüne girdiler.

 

Tuhaf olan şu ki Dersim'de Katliam yapan CHP’ nin kuyruğuna Kürtleri sözde savunan HDP’li Kürtler katıldı. Sözde Ben MHP’nin alternatifiyim diyen Kürtleri hiç sevmeyen ama Fetonun projesinin gereği Kürtlere dost görünen İYİ PARTİ de bunlara yoldaş oldu. SAADET Partisi’nin ne olduğunu hala çözemedim zaten Bu partiden bahsederken Erbakan hocam aklıma geliyor ve siyasetten soğuyorum. Birde düne kadar AK PARTİ kadrosunda Başbakan ve bakanlık yapan ve hatta o kadronun sayesinde Cumhurbaşkanlığı bile yapanlar şimdi düşman oldu Bunların ne yaptıklarını çözmek için yoğun bir çaba sarf ettiğim gruplar türedi. Sevgili dostlar şimdi size bir soru sormak istiyorum diyelim ki eşinizden namussuzluk ediyor diye boşanmak istiyorsunuz ve dava açtınız daha boşanma davası sürerken de, yeni bir evlilik için bir aday buldum dediniz ; bu adayda genelevinde çalışıyor.  Peki  kardeşim madem karın namussuzluk yapıyor  diye boşanma davası açtın ama şimdi ise bunu yani namussuzluğu kendi  işiymiş gibi gören genelevinden çalışan biriyle evlenmek istiyorsun.

 

Hayırdır karın namussuz değil dide sen pezevenk olunca sana karın namussuz gibi gelmiş demezler mi?  AK PARTİ  ve Sayın  Recep Tayyip Erdoğan'ın hataları var mı? var kardeşim Lakin iktidarı ve içinde birilerinin hatasını ortadan kaldırmak için dış güçler ABD, AB İSRAİL, PKK, PYD, FETO gibi şerefsiz hainler ve terör örgütleriyle işbirliği yapmak doğrumu?  Alternatif olmak istiyorsanız projeler üretin belediyelerde halkınıza üst düzeyde hizmet verin halk ile işbirliği yapın. Dini yaşamıyorsunuz bunu biliyoruz zaten ama dinini yaşayanlara düşman olmayın Hani biz Laiklik ilkesini savunuyoruz diyorsunuz ya Laiklik dinsiz devlet değildir.

 

Devleti dinsiz olup yönetmek ise hiç değildir. Devleti yönetirken vatandaşın dinine bakmadan hizmet etmektir diyor sizin laiklik üreticileri bari onu yapın. Bizim yeni türeyen sözde muhafazakar Partilerimizde sadece şunu sorun Siz bu AK PARTİ de üst düzeyde yönetici iken madem bunlar vardı neden sesiniz çıkmıyordu da bu gün bol keseden atıyorsunuz eğer dürüst olsaydınız partideyken Rant varsa bu ranttan faydalanırken sesiniz çıkar, o zaman bunları halka anlatır ve mertçe partiden istifa ederdiniz. Bizi mutlu ederdiniz bizde sizinle ölüme kadar gelirdik şimdi ki tavrınız hiç ama hiç inandırıcı değil Önce adam olun sonra parti lideri ve halkı yönetmeye talip olun.

 

Ben ne KEMALİST düşünceye sahip bir Atatürkçü bir Türk Nede Apocu bir Düşünceye sahip Kürt olmadım olanları da istemiyorum. Benim üst kimliğim Allah'a "Kul" Alt kimliğimde onun Peygamberine "Ümmet" olmaktır. Değerli Adıyamanlı hemşerilerim ve www.adıyamanilkhaber.com takipçileri başta olmak üzere Türkiye'mdeki herkese Saygı ve Sevgilerimle Allah'a Emanet Olunuz   

           

Şair Ramazan Özelmiş

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

Arşiv Arama
- -
Anket
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber
   
© Copyright 2015 Adıyaman İlk Haber. Tüm hakları saklıdır.

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber

Sitemiz Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Üyesidir.

© 2015-2020 Profesyonel Tasarım PROTASARIM