SAMİMİ OLMA SANATI


Bu makale 2020-07-08 22:37:37 eklenmiş.
Neval Kütük

Merhaba bu haftaki yazımda sizlere Dünya Değişim Akademi’sinde bilimsel tekniklerle uygulanan “Samimi Olma Değişim Programı’ndan bahsetmek istiyorum.

Samimiyet içtenlik demektir. İçten olan kişi samimidir. Samimiyet, kendiniz olmakla ilgilidir. Siz ne kadar doğal ve açıksanız hem kendinize, hem de çevrenize karşı samimisinizdir.

Saklamak, gizlemek samimiyeti öldüren unsurlardır. Bazen insanın kendinden bile sakladığı şeyler olabilir. O zaman gerçek bir samimiyetten bahsedilemez.

Siz, olduğunuz şey olduğunuzda maske takmazsanız. İçinizden geldiği gibi davranırsanız. O zaman size dışardan dayatılan şeyleri değil, içinizden gelen şeyleri yaparsınız. Doğal olunca, dışardan beklenen şekilde hareket etmezsiniz. İçinizdeki sesi dinlediğinizde samimiyet devreye girer ve kalpten kalbe iletişim gerçekleşir.

Hatalarla yüzleşmek, sorumlulukları kabul etmek, hatalarından ders çıkarmak içinizi samimiyetle doldurur. O zaman cesaretle dolarsınız, korkularınız kaybolur ve hayatı doya doya yaşarsınız.

“Samimi Olma Değişim Programı” sayesinde içtenlikle hareket edebileceksiniz. İçinize baktığınızda negatif ve pozitifi görüp her şeye rağmen kabullenme içinde olacaksınız. Maskelerden özgürleşeceksiniz. “Samimi Olma Değişim Programı” sayesinde size toplum tarafından dayatılmış karakter zırhından özgürleşecek ve yeni bir insana dönüşeceksiniz.

Bu yeni insan, samimi içten ve doğal bir insan olacak. Öz doğanıza doğru hareket edince kararlarınızı kendi başınıza verecek ve seçimlerinizi siz yapacaksınız. Dışardan gelen sesler sizi olumsuz olarak etkilemeyecek çünkü kendinize güveniniz tam olacak.

“Samimi Olma Değişim Programı” sayesinde duygularınızı açıkça dile getirebilecek ve kalpten kalbe açıkça, doğal, dürüst iletişim kurabileceksiniz. Kalbinize herkesi alabilmenin mutluluğunu ve coşkusunu yaşayacaksınız. Şimdide kalmanın tarif edilmez huzurunu tadacaksınız. Sır, giz kalmayınca çok rahatlayacaksınız. Hayatı yeniden keşfedecek ve yaşamın her anını heyecan içinde yaşayacaksınız.

İçinizde hangi duyguyu yaşıyorsanız maske takmadan veya farklı bir role bürünmeden o duyguyu yaşayacaksınız. “Samimi Olma Değişim Programı” sayesinde gerçek özgürlüğe kavuşacaksınız.

Program 8 çalışmadan oluşuyor. Her çalışma 45 dakika sürüyor. Her çalışma öncesi teorik bilgilendirme ve sonrasında  pratik uygulamalar yapılıyor. Her çalışmada gerçeğin keşfi ile ilgili teorik bilgilendirmeler yapılıyor. Pratik uygulamalar ise nefes, vücut çalıştırma teknikleri ve gevşeme tekniklerini kapsıyor. Her çalışmanın uygulanışı dinamik olup, teknikler ardı sıra gelen duruşlardan oluşuyor.  

Değişim Teknikleri Değişim Uzmanları rehberliğinde sistematik ve bilimsel bir şekilde uygulanıyor. Beden hareketleri nefeslerle birlikte dinamik uygulandığında duygu ve düşünceler yatışıyor. Geçmiş ve gelecekle ilgilenmiyorsunuz. Bu da anda kalmayı kolaylaştırıyor. Bedendeki uyuşukluk gidiyor. Böylece canlanıyorsunuz ve enerjiniz yükseliyor.

Samimi olunca sevginiz de artacak. Çünkü samimiyetin olmadığı yerde sevgi çiçek açmaz. Samimiyet sayesinde hayatınız anlamlı olacak.

“Samimi Olma Değişim Programı” ile hayatınız zenginleşecek çünkü samimiyet dolu iletişim, yaşamı zenginleştirir.

Bütünleşmek, dolu dolu yaşamak, tatmin olmak ve huzurla dolmak için “Samimi Olma Değişim Programı’nı edinin ve tüm arayışlar, boşluklar son bulsun.

Dünya Değişim Akademisi ile iletişime geçebilirsiniz. Değişim programını ONLINE olarak da dilediğiniz yerden uygulayabilirsiniz.

 

Neval Kütük

nevalkutuk77@gmail.com

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

Arşiv Arama
- -
Anket
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber
   
© Copyright 2015 Adıyaman İlk Haber. Tüm hakları saklıdır.

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber

Sitemiz Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Üyesidir.

© 2015-2021 Profesyonel Tasarım PROTASARIM