VATANINI SEVEN PROVAKASYONLARA GELMESİN.


Bu makale 2021-02-14 17:44:38 eklenmiş.
RAMAZAN ÖZELMİŞ

Boğaziçi ayaklanmasının organizasyonunu yapanlar ile Osman Kavala bağlantısı ortaya çıkmış. Tutuklananlar için de yedisinin  öğrenci, diğerlerinin terörist olduğu aşikar. Gerçi öğrenci kimlikli teröristlerinde var olduğunu biliyoruz.

İşin içine LGBT renkli bayrakları ve müdavimleri katılmış.

Bu bayrak altında toplanan ;

PKK ,DHPKC, MLKP militanlarını açlıktan destekleyen muhalefet liderleride var.

Çok net anlaşılıyor ki, işin için de Berlin vakıfları, Londra, Pensilvanya, Telaviv, Selanik destekli bir organizasyon var.

Tabi bir de feto'nun kriptolarıda var.

Durumun REKTÖR olmadığını sarı öküz bile anladı da bazıları hala anlayamadı. Yada anladılar ama içlerinde hainlik olduğu için işlerine öyle geliyor.

Beni en çok üzen tarafı, bunların arasında kısmen bulunan ve bu olaylara sosyal medya da ve sokakta söylemleri ile destek çıkan aynı Kıblede buluştuğumuz dostlarımızın olmasıdır.

Şer odakların bir araya getirdiği, İslam düşmanı ve anarşizmi savunan bu yapılar ile aynı yolda yürümeyi düşünen Saadet partili İyi Partili arkadaşlarımızda var maalesef!

Yukarıda belirttiğim gruplardan olanları değil , Benim gibi görünüp onların etekleri altında yürüyen münafıklık alameti gösterenlere kastım.

Vatanıma ve inancıma, kutsalıma hakaret edenler ile kol kola olanlar İmanlarını ve vatan sevgilerini sorgulasınlar. Sokağa çağrı yapan,ikinci gezi provakasyonu hazırlayanlar, ne kadar terör örgütü, LGBT varsa öğrenci kılığında toplamışlar yine.

Klonlanmış ermeni ve sebatay komitecileri koruma ve vesayeti devam ettirme derdindeler.

Bu genetik ihanet şebekesinin tek derdi var!

Amerika'nın köleliğini yapmak.

Rektör atanmış atanmamış onların umrunda değil. Gözaltına alınanlara sorun, eski rektörün de yeni rektörün de adını bilmezler.

Yüz iki tutuklamadan yedi kişi okulun öğrencisi çıkmış. Boğaziçi üniversitesi öğrencilerine ansızın anket yapsak yarısı okulun kuruluş tarihini bilmez.

Dertleri halkı sokağa çekip olası iç savaş çıkarmak. Onlara verilen süre bitmek üzere.

Daha çok gelecekler, daha çok uğraşacaklar ama istedikleri olmayacak . Birkaç ibne, birkaç kara cahil beyni yıkanmış teröristten medet umar hale gelmişler. Siz değerli okurlarımız ve takipçilerimizden İstirhamım şudur. Provakasyon peşinde olanların oyunlarına gelmeyelim.

Saygı ve sevgilerimle


Şair Ramazan Özelmîş

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

Arşiv Arama
- -
Anket
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber
   
© Copyright 2015 Adıyaman İlk Haber. Tüm hakları saklıdır.

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber

Sitemiz Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Üyesidir.

© 2015-2021 Profesyonel Tasarım PROTASARIM