FADILOĞLU, YİNE GURURLANDİRDİ


Bu makale 2021-04-28 13:55:41 eklenmiş.
Süleyman Bademoğlu

Göreve geldiği günden bu yana başarılı işlere imza atan yaptığı her projeyle takdir toplayan Şehitkâmil Belediye Başkanı FADİLOĞLU,  yine gururlandırdı.

Bu anlamlı ve gurur verici konumla ilgili olarak bende bir şeyler yazayım dedim ancak sağlık sorunlarım beni fazla uğraştırınca (göz ve diş ) zamanında yazamadım.

Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan FADİLOĞLU 'nun her aldığı ödül memleket adına onurdur. Yaptığı her hizmeti karşılık beklemeden ALLAH rızası için yapan FADILOĞLU,  kendisi böyle düşünsede insanlar onu emeğin karşılıksız bırakmıyor. Ve ödüle layık görüyor.

Öncelikle şunu belirteyim.  Günümüzde kim hangi alanda olursa olsun ödül aldığında kuşkuyla bakarım ama FADİLOĞLU 'nun aldığı her ödülden de mutlu olurum.  Bilirim ki aldığı ödülü fazlasıyla hak ederek almıştır.

Gelelim asıl konuya. Nedir FADİLOĞLU meselesi?  Değerli başkan FADİLOĞLU,  güneydoğu Anadolu bölgesinin Büyükşehir ilçe belediye başkanları içinde en başarılı görülerek ödüle layık görülmüş. Bu nasıl olmuş. ORC araştırma eğitim ve danışmanlık şirketinin çalışmalarıyla. Son iki yılın çalışmalarını baz alan şirket 30 Büyükşehirde 25 bin seçmen görüşü alarak yapmış. Ve işin diğer hoş bir yanı da FADILOĞLU,  2019 seçimlerinde aldığı yüzde 53.5 lik oy oranını da yüzde 4.2 artırarak yüzde 57.7 ye yükseltmiş.  Bu rakamlara ben gönülden inanırım. Yani araştırmaya bile gerek yok. Görünen köy kılavuz istemez. Hatta bu rakamlar bile denilebilir.

Mızrak çuvala sığmaz derler.  Çok doğru bir söz FADİLOĞLU nun dolu dolu on yılına bir baktığınızda e demek istediğimizi anlarsınız.

Bazılarının sineği kartal, pireyi deve yapma ya da gösterme çabalarından uzak sade ve mütevazi hizmet anlayışla hareket eden FADİLOĞLU bunun mükafatını işte bu aldığı ödüller ile görüyor.

Bana göre bir insanın ödül alması çok zor değil. Bunların nasıl olduğunu bilmeyen yoktur. Ama FADİLOĞLU nun aldığı her ödül şüphesizdir.  Çünkü bunları hak ediyor ve gururlandırıyor. Zaten da ödül alayım diye düşünerek çalışmıyor.  Onun en büyük ödülü binlerce insanlar dan aldığı hayır dualarıdır.  Bence en doğru olanı budur.  Ödüller gün gelir kaybolur gider Ama halkın gönlündeki gerçek sevgiler dünya var olduğu sürece yaşar 

 Bu duygulara herkesin vakıf olmasını istiyoruz. Ama mümkün olmuyor.  Kimileri göz boyayıp gününü geçirmeye İnsanları oyalamaya çalışırken FADİLOĞLU da gerçeklerden sapmadan yaptığı hizmetlerle hem ödül alıyor hem de dua.  Ne mutlu böyle bir insana.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

Arşiv Arama
- -
Anket
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber
   
© Copyright 2015 Adıyaman İlk Haber. Tüm hakları saklıdır.

Doğru Haberin İlk Adresi | Adıyaman ilk Haber

Sitemiz Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Üyesidir.

© 2015-2021 Profesyonel Tasarım PROTASARIM