DOLAR 16,1022 1.08%
EURO 17,2834 1.39%
ALTIN 963,031,52
BITCOIN 472469-1,82%
Adıyaman
23°

PARÇALI AZ BULUTLU

16:20

İKİNDİ Vakti

Türkiye Perakendeciler Federasyonu Ticaret Bakanı Mehmet Muş’u ziyaret etti

Türkiye Perakendeciler Federasyonu Heyeti.....

ABONE OL
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Öne Çıkan Görsel Altı Reklam
Satır Solu Reklam Alanı (300x250)

Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı Ömer Düzgün ve beraberindeki heyet Ticaret Bakanı Mehmet Muş'u ziyaret etti.

Başkan Ömer Düzgün "Kazancını yine bu topraklarda yatırıma dönüştüren yerel zincirler olarak son 5 yıldır olduğu gibi hedefimizi her alanda büyüme olarak belirledik"

TPF Heyeti, Ticaret Bakanı Mehmet Muş’u makamında ziyaret etti. TPF Başkanı Ömer Düzgün ve beraberindeki heyet yerel zincir marketlerin yürüttüğü çalışmaları aktarırken, ziyarette gıda perakendesindeki gelişmeler değerlendirildi.

Organize perakendenin en büyük çatı örgütü Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF), Başkan Ömer Düzgün önderliğindeki heyet ile Ticaret Bakanı Mehmet Muş’u makamında ziyaret etti. Yapılan görüşmede tamamı yerli sermaye olan 5 bini aşkın satış noktasında 100 bini aşkın kişiye istihdam sağlayan yerel zincirlerin 2021 yılında hayata geçirdikleri çalışmaları aktaran TPF heyeti, 2022 yılında gerçekleştirmeyi planladıkları çalışmaları ve hedefleri Mehmet Muş ile paylaştı.

3. Paragraf Sonrası Reklam

Gıda perakendesindeki gelişmelerin de değerlendirildiği ziyaretle ilgili olarak TPF Başkanı Ömer Düzgün şöyle konuştu; “Ulusal, indirim marketleri ve son yıllardaki yeni nesil oluşumlara rağmen ülkemize, çalışanlarımıza, üreticimize, tedarikçimize, sektöre hizmet sunan firmalara ve müşterilerimize değer katmaya odaklandık. Geride bıraktığımız 15 yılda sektörümüzün gelişimi için birçok projeyi hayata geçirdik. Eğitim, teknolojik gelişmeler ve marketlerimizdeki konseptlere, yeniliklere yaptığımız yatırımı kesmedik. Sektörümüzü, dünyamızı, çevreyi, beslenme alışkanlıklarımızdaki değişimi, tarımı ve gıdayı etkileyen sorunları her fırsatta çözüm önerilerimiz ile paylaştık. Kazancını yine bu topraklarda yatırıma dönüştüren yerel zincirler olarak son 5 yıldır olduğu gibi hedefimizi her alanda büyüme olarak belirledik. Ticaret Bakanımız Mehmet Muş başta olmak üzere yerel zincirlerin gelişimini yakinen takip eden ve sektörümüzün gelişimi için hassasiyetle yaklaşan, sorunlarını dinleyen tüm bakanlarımıza teşekkür ederiz.”

Bakan Muş ile gerçekleşen ziyarete TPF Başkanı Ömer Düzgün ile birlikte TPF Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Şekerci, Soner Doruk, TPF Eski Başkanı Mustafa Altunbilek, TPF Genel Koordinatörü Tuğba Camuzoğlu ve Ankara PERDER Koordinatörü Derya Yener katıldı.                 

Haber:  Hakan Dikmen

 

Haber Sonu Reklam

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP
300x250r-tüm-haberler-bilesen
300x250r-tüm-haberler-bilesen-2

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.