DOLAR 32,3607 0.17%
EURO 34,4602 -0.71%
ALTIN 2.437,27-0,95
BITCOIN 2020795-7,07%
Adıyaman
21°

HAFİF YAĞMUR

04:27

İMSAK Vakti

3 Ekim Türk Dünyası Günü’nde Türk Dünyası Başbuğ’una Gebe!

Tarihin 3000 yıl dediği dünyanın 15 bin yıllık kanıtlarla ispatlarla TÜRK'E geçmiş biçtiği Irkımızın ölümsüzlüğü.....

ABONE OL
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Tarihin 3000 yıl dediği dünyanın 15 bin yıllık kanıtlarla ispatlarla TÜRK'E geçmiş biçtiği Irkımızın ölümsüzlüğü, gizemliliği ve kudreti günümüzde daha çok anlaşılmakta, farkındalık yaratmaktadır.

Dünyadaki tüm kültürlerde, tüm dillerde Türk kalıntılarına, motiflerine rastlayan dünya düzeni Türk Irkı'nın Tanrısal bir güçle donatıldığının, korunduğunun ve dünya nizamına yön veren bir konumda tutulduğunun bilincine varmıştır.

Bu bilinç Türk Irkına düşmanları tarafından büyük bir korku ve endişeye neden olurken, bizlere de yaşam kaynağı, enerjisi ve umudu olmaktadır.

Dünya kıyamet senaryoları ve gerçek dışı uydurma tehditler ve yapay tehlikelerle dünya düzenini elinde tutmaya çalışan ve kaoslarla beslenen insanımsı evrensel güçler ve onların uşakları güçlü devletlerin emellerine ulaşmalarının önünde YIKILMAZ, GEÇİLMEZ SIRA DAĞLAR GİBİ DURAN TÜRK IRKI'nın yok edilmesinin onlar tarafından birinci öncelikleri olduğunu BİZLER BİLMEKTEYİZ.

Bizler bu bilinçle ve Atalarımızdan aldığımız genlerimiz ve emanetlerimizle kıyamete kadar bu tehlikenin karşısında devleşen Türk'ler olarak tarihi bir kez daha tekerrür ettireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Türk'e Baş, Türk dünyasına Başbuğ olacak ve dünya Türk Birliğini kurarak dünyayı bu tehlikelerden kurtarıp dünya insanlığına umut ve düzenine nizam getirecek ÖZÜ TÜRK, SÖZÜ TÜRK, KALBİ TÜRK olan OĞUZ ATASININ SOYUNDAN gelen BAŞBUĞUN bir an önce çıkıp görevinin başına geçmesinin zamanı gelmiş hatta geçmektedir. Türk Irkı Başbuğ’una gebedir ve yakında kutlu sancak açılacaktır!

Dost, düşman bilsin ki Dünyanın her noktasında;

TÜRK BAYRAĞI Dalgalanacak

TÜRK DİLİ konuşulacak

TÜRK DEVLETİ koşullanacaktır.

Dünya Türk’e biat etmek zorundadır!

Türk’e biat dünyanın nizamına, huzuruna, sağlığına, adaletine, hakkın ve özgürlüğün teminine, barışın ve güvenin gelmesine sebeptir! Dünyanın tek ve koşulsuz çıkış kurtuluş kapısıdır.

Bu duygu ve düşüncelerimle Yüce Türk Irkının 3 Ekim Türk Dünyası Günü'nü tüm kalbi duygularımla kutluyorum.

YAŞASIN TÜRK IRKI, YAŞASIN TURAN…

 

Aziz TÜRK Milletine saygılarımla arz ederim.

Türk Milli Kuvvetler Vakfı Genel Başkanı Fatih ŞİMGA.                                                     

Haber: Hakan Dikmen

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP
300x250r-tüm-haberler-bilesen
300x250r-tüm-haberler-bilesen-2

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

This will close in 20 seconds