DOLAR %
EURO %
ALTIN 2.417,880,36
BITCOIN 2188734-1,78%
Adıyaman
24°

KAPALI

03:21

İMSAK Vakti

Adıyaman İl ve İlçeleri Eğitim Vakfının (ADVAK) Öğrencilere İftar Yemeği

Adıyaman İl ve İlçeleri Eğitim Vakfı (ADVAK).....

ABONE OL
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Adıyaman İl ve İlçeleri Eğitim Vakfı (ADVAK), kuruluşunu tamamladığı 1987 yılından bu yana Ankara’daki Üniversitelerde okuyan Adıyamanlı öğrencilere karşılıksız burs vermeyi sürdürüyor.  Bunun yanı sıra, 2022 yılında Yönetim Kurulunun öncülüğünde Adıyamanlı ve Adıyamanlı dostları olan öğrencilere “Ramazan Ayı” boyunca her gün "İftar Yemeği” vermeye ve gereksinimi olanlara da maddi katkılarda bulunmaya başladı.

Ankara'daki üniversitelerde okuyan Adıyamanlı ve Adıyamanlı dostları olan öğrencilere yönelik olarak ADVAK hizmet binasında günlük ortalama yüz öğrenciye iftar yemeği verildi. Ayrıca, yaklaşık 200 kişiye karşılıksız burslar dağıtıldı. Katkıda bulunanların hayrını Allah kabul etsin. İyiliklerinin devamını diliyoruz. 

Adıyaman İl ve İlçeleri Eğitim Vakfının (ADVAK) faaliyetlerini maddi ve manevi olarak her zaman destekleyen Keçiören Belediye Başkanı Sayın Turgut Altınok başta olmak üzere, birçok kuruluş ve kişiye müteşekkiriz. Vakfımızın faaliyetlerine katkıda bulunan bazı kişileri özellikle anmak gerekiyor.

Ali ÖZTÜRK (Emekli Eğitimci),

Murtaza ÖZDÜZEN (İş adamı),

Davut AYDIN (İş adamı),

Kemal ARSLAN (İş adamı),

Ali SALICI (İş adamı),

Emin KAYA (İş adamı),

Gökcan GÜRSOY (İş adamı),

Ali Ramazan BİLGİSİÇOK (Yargıtay üyesi),

Mustafa USLU (Yargıtay üyesi),

İsmet ÇETİNKAYA (Akıncılar Belediye Başkanı),

Ali Yüksel ÖZMEN (Avukat),

Hasan BİLGİN (Yargıtay Cumhuriyet Savcısı),

Mahmut Nedim BİLGİÇ (E. Milletvekili),

Serkan-Figen ÇINAR (Eğitimci).

İftar yemekleri vesilesiyle de olsa bir araya gelen öğrencilerimizi tanımaktan onur duyduk. Onlar da birbiriyle tanıştılar. Yakın gelecekte okullarını bitirip, Adıyaman’ımıza ve ülkemize hizmet edecek bu genç öğrencilerimizin başarılı olacaklarına inanıyoruz.

Adıyamanlı ve Adıyamanlıların gönül dostlarının destekleriyle önümüzdeki yıllarda da iftar yemekleri ve gereksinimi olan öğrencilerimize karşılıksız burs dağıtımını sürdüreceğiz. 

ADVAK YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Şevket GÜRSOY                  Başkan

Asuman KERKEZ                      Üye

Murat ÖZKOÇAK                       Üye

Mustafa USLU                      Üye

Ali Ramazan BİLGİSİÇOK    Üye

Haber Merkezi

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP
300x250r-tüm-haberler-bilesen
300x250r-tüm-haberler-bilesen-2

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.