DOLAR 33,0413 0.65%
EURO 36,0249 0.4%
ALTIN 2.559,200,41
BITCOIN 19153852,07%
Adıyaman
35°

AÇIK

12:37

ÖĞLE Vakti

Başkan Osman Tuzcu güven tazeledi

Adıyaman Merkez ve Köy Muhtarlar Derneği Olağan Genel Kurul'un mevcut başkan Osman Tuzcu, tekrar başkan seçildi

ABONE OL
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Adıyaman Merkez ve Köy Muhtarlar Derneği Olağan Genel Kurul'un mevcut başkan Osman Tuzcu, tekrar başkan seçildi

Adıyaman Merkez ve Köy Muhtarları Derneği Olağan Genel Kurul'un mevcut Başkan Osman Tuzcu, tekrar başkan seçildi. Genel kurulun divan başkanlığını Abuzer Akgün, Kâtip Üyeliğini Halit Erdem ve Doğan Özçalkap yaptı. Kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunarak başladı. Yönetim Kurulu, Faaliyet Raporu ve Denetim Kurulu raporları okunup müzakere edildi. YÖNETİM KURULU ASİL ÜYE SAYISI 15’E ÇIKARILDI Tüzük değişikliği maddesinde, Yönetim Kurulu Başkanı Osman Tuzcu tarafından tüzüğün değiştirilmesi önerilen eski ve yeni maddesini genel kurula okundu. Dernek tüzüğünde yönetim kurulu asıl ve yedek üyelerinin sayısı 10 iken hizmet yelpazesini daha geniş tutmak, muhtarların büyük çoğunluğunun yürütmede görev almalarını sağlamak amacıyla yönetim kurulu asil ve yedek üye sayıları 15’e çıkarılması önerildi. Açık kabul oy birliği ile öneri kabul edildi. ''7/24 ÇALIŞACAĞIZ'' 103 üyesi bulunan Adıyaman Merkez ve Köy Muhtarları Derneği’nde tekrardan seçilerek güven tazeleyen Osman Tuzcu ; “1,5 yıldır Pandemi döneminden sonra birlik ve beraberlik içerisinde olağan kongremizde bir arada olduk. Birbirimiz ile bir kez daha kaynaştık, bütünleştik. Bana bu genel kurulda yeniden 3 yıl görev yapma imkânını sağladığınız için bir kez daha teşekkür ediyorum. Burada başkan ben değilim, burada başkan hepimiziz, burada yönetim hepimiziz. Bunu böylede bilmenizi istiyorum. Bundan sonraki çalışmalarımızda da hiçbir kurum, kuruluş ya da herhangi bir siyasi parti, herhangi bir odanın etkisi altında kalmaksızın birlik ve beraberlik içerisinde doğru bildiğimiz ilkeler doğrultusunda yürüyeceğimize ben burada sizlerin huzurunda yemin ediyorum. Bana duyduğunuz güveni boşa çıkarmamak adına, Adıyaman’ının gelişimi için 7/24 çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi. “ADIYAMAN İÇİN BERABER ÇALIŞACAĞIZ” dedi

YÖNETİM KURULU üyeleri Kuştepe Köyü Muhtarı Osman Tuzcu başkanlığında yönetim kurulu asil üyeliğine, Eskihüsnümansur köyü Muhtarı Ferhat Olgun, Börgenek Köyü Muhtarı Hasan Ünalan, Koçali Köyü Muhtarı Halit Bulut, Çayırlı Köyü Muhtarı Ramazan Tartıcı, Kemerkaya Köyü Muhtarı Ebubekir Topbaş, İpekli Köyü Muhtarı Abuzer Ağca, Bozhöyük Köyü Muhtarı Ahmet Karataş, Rezip Köyü Muhtarı Şerif Akyol, Esence Köyü Muhtarı Hasan Çelik, Bozatlı Köyü Muhtarı Mahmut Tünay, Kuşakkaya Köyü Muhtarı Yılmaz Aslan, Paşamezra Köyü Muhtarı Hüseyin Göçer, Malpınar Köyü Muhtarı İsmail Aslan, Gazeteci İbrahim Halil Öteleş seçildi. Denetim Kurulu asil üyeliğine, Atakent Köyü Muhtarı Abuzer Akgün, Kızılcapınar Köyü Muhtarı Nurettin Yaşar, Kavak Köyü Muhtarı Abuzer İzci ve Zey Köyü Muhtarı Celal Eğilmez seçildi.

Haber Merkezi

 

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP
300x250r-tüm-haberler-bilesen
300x250r-tüm-haberler-bilesen-2

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.